• לאחרונה
Sonyalpha DSLR-A380 ערכת פילטר בעדשה בעלת 3 חלקים, מרובי-בר-ברמה, 3 חלקים, המיוצרת על ידי Optics + NWV בד ניקוי מיקרופייבר ישיר.
zoom_in

Sonyalpha DSLR-A380 ערכת פילטר בעדשה בעלת 3 חלקים, מרובי-בר-ברמה, 3 חלקים, המיוצרת על ידי Optics + NWV בד ניקוי מיקרופייבר ישיר.

ILS 1.00

כמות סחורה
check קיים

אחריות : אחריות ליצרן של 10 שנים FLD-מספק תיקון צבע בעת ירי תחת תאורה פלורסנטית. פילטר זה מסיר את הגוון הירקרק המועבר על ידי תאורה פלורסנטית. פילטר זה יסיר את אור ה- UV וחשוב מכך להגן על העדשה שלך מפני לחות, שריטות ונזק. קוטב-מעניק שיפור צבע ושיפור ניגודיות. אור משתקף מופיע לעתים קרובות כבוהק לבנבן השוטף צבע בתמונה. פילטר FL-D (פלורסנט) לצילום תמונות בתוך אורות פלורסנט. פריט זה כולל : 1. בד ניקוי מיקרופייבר ישיר של NWV. מסנני עדשות הם חתיכות זכוכית שקופות המונחות מול עדשת המצלמה כדי לשנות או להתאים את האור שנכנס למצלמה וחשוב מכך להגנה על עדשת המצלמה. פילטר מקטב יתקן בעיה זו ביצירת שמיים כחולים עמוקים. משמש להגברת הרוויה בצבע, כמו שמיים כחולים כהים כך שעננים לבנים בולטים. זה יסיר את הגוון הירקרק מהתמונה, ויספק גווני עור נעימים ונאמנים לביצועי צבע חיים. זה גם מסיר בוהק ממשטחים לא מתכתיים כמו חלונות ומים. מסנני עדשות משפרים צילומים על ידי מתן לצלמים שליטה על האור ומאפשרים להם להדגיש את התכונות של סצנה שהם מחשיבים הכי חשוב CCD רגישים יותר לאור UV מאשר העיניים שלנו.

הצעות טובות..