• לאחרונה
Protarp Extreme Heavy Duty 22 Mil כיסוי ברזנט, אטום למים, עמיד בפני UV, הוכחת קרע ודמעה, ברזנט פולי עם קצוות מחוזקים לגג, קמפינג, פטיו, בריכה, סירה.
zoom_in

Protarp Extreme Heavy Duty 22 Mil כיסוי ברזנט, אטום למים, עמיד בפני UV, הוכחת קרע ודמעה, ברזנט פולי עם קצוות מחוזקים לגג, קמפינג, פטיו, בריכה, סירה.

ILS 9.09

כמות סחורה
check קיים

הברזנט הפולימי הפרימיום עמיד בפני מזג אוויר, עמיד למים ועמיד בפני UV והוא יגן על כל חפץ מפני כל תנאי מזג האוויר הקיצוניים 100% פוליאתילן בתולי : מרבית הברזלים מיוצרים עם חומרים ממוחזרים או מעורבים.גודל מוגמר : גודל Protarp עבור הברזלים הוא גודל מוגמר, מה שאומר שכשאתה בוחר את הגודל שלך אתה מקבל את הברזלים בגודל מלא וזה לא קצר כמה סנטימטרים משני הצדדים כמו חברות אחרות. החומר העמיד בדמעה עמיד במיוחד ואילו לריונות המתכת מאפשרים לך לקשור את כיסוי הברזנט בקלות, בעזרת מיתרי באנג'י או חבל חזק. הברזנט הפולימי הפרימיום עמיד בפני מזג אוויר, עמיד למים ועמיד בפני UV והוא יגן על כל חפץ מפני כל תנאי מזג האוויר הקיצוניים. עיצוב רב -תכליתי נוח : אתה יכול להשתמש בגיליון הברזנט הפלסטי הזה כדי לכסות סוגים רבים של חפצים, כמו גגות, סירות, בריכות, ריהוט חיצוני, או שתוכל להשתמש בו כדי להכין אוהלי חופה, ללכת לקמפינג, לכסות את הרצפות כשאתה מצייר, וכן הרבה יותר. לעומת זאת, Protarp משתמשת בפוליאתילן טהור, בתול, לא ממוחזר, זו הסיבה שהברזנט הרב-תכליתי שלנו עמיד במיוחד ולא יקרע, לקרוע או להירקב. עיצוב רב -תכליתי נוח : אתה יכול להשתמש בגיליון הברזנט הפלסטי הזה כדי לכסות סוגים רבים של חפצים, כמו גגות, סירות, בריכות, ריהוט חיצוני, או שתוכל להשתמש בו כדי להכין אוהלי חופה, ללכת לקמפינג, לכסות את הרצפות כשאתה מצייר, וכן הרבה יותר. PROTARP POLY DUTY POLY TARP בנוי להחזיק מעמד. לעומת זאת, Protarp משתמשת בפוליאתילן טהור, בתול, לא ממוחזר, זו הסיבה שהברזנט הרב-תכליתי שלנו עמיד במיוחד ולא יקרע, לקרוע או להירקב. החומר העמיד בדמעה עמיד במיוחד ואילו לריונות המתכת מאפשרים לך לקשור את כיסוי הברזנט בקלות, בעזרת מיתרי באנג'י או חבל חזק.

הצעות טובות..