• לאחרונה
BHVXW 12 ניילון ידית מעץ עט צבעי מים עט עט
zoom_in

BHVXW 12 ניילון ידית מעץ עט צבעי מים עט עט

ILS 1.00

כמות סחורה
check קיים

12 חתיכות בגדלים שונים ומברשות ראש שונות לשימושים שונים ספיגת צבעים טובה וגמישות טובה. ניקוי : צבעים מבוססי מים - מי סבון חמים, צבעים מבוססי שמן/ממס 3.עובד היטב עם גואש, צבעי מים ושמן. ספיגת צבעים טובה וגמישות טובה. עשויה למברשת עגולה ושטוחה עם משיכות חלקות. מתנות לציירים או אמנים, סטודנטים. 12 חתיכות בגדלים שונים ומברשות ראש שונות לשימושים שונים. מתנות לציירים או אמנים, סטודנטים. דאג לעולם לא להשאיר אותם במים ולייבש אותם . עובד היטב עם גואש, צבעי מים ושמן .12 חתיכות בגדלים שונים ומברשות ראש שונות לשימושים שונים. יש להכניס אותו למים במהירות לאחר השימוש, אחרת זה יהיה קשה. עובד היטב עם גואש, צבעי מים ושמן. ספיגת צבע טוב וגמישות טובה : טפל בצבע : כפי שמוצג חומר : חומר וודאיר : nylonmaintain : 1. חבילה כלולה : 1 *צבע מהותי יש לך שאלות לגבי מוצר זה, אנא צור איתי קשר, אנו ניצור איתך קשר תוך 24 שעות ונספק לך תשובה מספקת. עשויה למברשת עגולה ושטוחה עם משיכות חלקות. עשויה למברשת עגולה ושטוחה עם משיכות חלקות. מתנות לציירים או אמנים, סטודנטים. ייבוש/אחסון : שכבה שטוחה או ראש למעלה.

Handle color:
as shown
Handle material:
wood
Hair Material:
Nylon
maintain:
1. It must be put into water quickly after use, otherwise it will become hard. Make sure to never leave them in water and dry them.:
2. Cleaning:
Water based paints - warm soapy water, oil based/solvent based paints
3. Drying/Storage:
Lay flat or head up.
Package Included:
1 *Paint material:
If you have any questions about this product, please contact me, we will contact you within 24 hours and provide you with a satisfactory answer. :

הצעות טובות..