• לאחרונה
אמייל קלאסי אמייל מצופה כד רוז על אבן קבר, חובב טבע, כיבוי העלווה בסתיו, כיצית הלוויית עץ, כד עץ עם התאמה אישית בהתאמה אישית, חום)
zoom_in

אמייל קלאסי אמייל מצופה כד רוז על אבן קבר, חובב טבע, כיבוי העלווה בסתיו, כיצית הלוויית עץ, כד עץ עם התאמה אישית בהתאמה אישית, חום)

ILS 99.99

כמות סחורה
check קיים

00 "H x 375 "L - חיצוני 7. איור פשוט : שריפת אדם בריא של 100 קילו תייצר כמעט 100 סנטימטרים של אפר. גודל בסנטימטרים מעוקבים x משקל משוער. ? כל כד נבחרת ביד על ידי אמנים מקצועיים של Naginawoode Mporium.? ✳️ משלוח ✳️? ✅ המשלוח החינמי המהיר ביותר בכל העולם. נגב נקי עם מטלית רכה יבשה.25 "L - פנים גדול (180 cu/in) 9.00" L - חיצוני 8. הסר תכשיטים, כמו טבעות לפני הטיפול בכד כדי להימנע מגרד את פני השטח. בינוני (120 cu/in) 7.? ✳️ בעבודת יד, בעבודת יד, מצופה אמייל? ? ✳️ טיפול והוראות ✳️? התיבה נפתחת על ידי פתיחת הברגה בתחתית והחליקה החוצה. למען הקניות, נניח ש : נפח האפר שווה לקילוגרם אחד של משקל גוף בריא. ? ✳️ גודל ויכולתם ✳️? שמור על המזכרת (60 CU/in) 5. הפוך אותו לשלך על ידי הוספת לוחית פליז. ? ✳️ איזה גודל אני צריך? ✳️? יהיה עליכם להיות מודעים למשקל הגוף הבריא המשוער של האדם או החיה שאתם רוכשים כדי להחזיק את כל האפר של יקירכם. ✅ ✅ יצירה יפה של אמנות - מעוצבת ומיוצרת על ידי אמפוריום עץ נגינה ✅ 100% בעבודת יד אני מעריך שאתה לוקח את הזמן לקרוא את התיאור של המוצר שלי. העזרה של קופסת הזיכרון המיוצרת להפליא, אתה יכול לשמר את זיכרונותיהם. גודל סנטימטר מעוקב של כל כד שריפה מופיע בתיאור הפריט. אנו מספקים גדלים רבים של כל עיצוב שכן פעולה זו מקלה עליכם לקבל את תיבת הכדים המדויקת והאידיאלית עבור יקיריכם ונותנים לכם אפשרויות נוספות.

הצעות טובות..