• לאחרונה
צווארון כלבים כבד של Sparklypets עם ידית לכלבים בינוניים וגדולים-צווארון מקצועי עם תפרים רפלקטיביים, ידית רכה ואבזם מצופה ניקל, ורוד)
zoom_in

צווארון כלבים כבד של Sparklypets עם ידית לכלבים בינוניים וגדולים-צווארון מקצועי עם תפרים רפלקטיביים, ידית רכה ואבזם מצופה ניקל, ורוד)

ILS 1.67

כמות סחורה
check קיים

★ צווארון כלבי אבזם מתכת יציב-למען קשיחות רבה יותר, צווארוני הכלבים שלנו לכלבים בינוניים וצווארון כלבים לכלבים גדולים מיוצרים באמצעות תפרים ניילון שכבה כפולה וכדי להעלות את זה, השתמשנו לולאסים מצופים ניקל ואבזם לשימוש לאורך זמן. ידית הגישה הקלה על הצווארון תאפשר לך אחיזה יציבה, ובכל זאת חלקה על הכלב שלך בכל פעם שאתה צריך להרחיק אותו בדרכו של פגיעה, מה שהופך את אלה לצווארוני כלבי הנערים המושלמים לבחירה!. ★ שליטה מוחלטת בטיולים - היכולת לשלוט באופן מלא בכלבך עשויה להיות מכריעה, במיוחד בעת חציית רחוב עמוס. ★ גודל מתכוונן לצווארון כלבים בינוני וצווארון כלבים גדול - אם אתם מחפשים צווארון דוברמן, צווארון רוטווילר, צווארון רועה גרמני, או לכל זן בינוני וגדול, החיפוש שלכם נגמר! פשוט בדוק את מדריך הגודל שלנו כדי לוודא שבחרת את ההתאמה הנכונה עבור חברך, והתחל ליהנות מהצווארון הכלב החדש של Sparklypets. זו הסיבה שחיוני להשתמש בצווארוני כלבים בינוניים וגדולים לנקבות/צווארונים כלבים בינוניים וגדולים לזכרים הזוהרים בחושך. בחר את צווארוני הכלבים של Sparklypets/צווארוני כלבי בנים, והכלב שלך ייראה כל הזמן בעזרת הפסים המשקפים!.

הצעות טובות..