• לאחרונה
Reti Fire אח מקורה אח. יוצר אווירה מרגיעה נעימה. חסר עישון וחסר ריח, שורף משפשף אלכוהול, מוסיפים שמנים אתרים לריח. נהדר לצליית מרשמלו וסמורים.
zoom_in

Reti Fire אח מקורה אח. יוצר אווירה מרגיעה נעימה. חסר עישון וחסר ריח, שורף משפשף אלכוהול, מוסיפים שמנים אתרים לריח. נהדר לצליית מרשמלו וסמורים.

ILS 59.95

כמות סחורה
check קיים

אתה יכול להוסיף שמן אתרי כדי להוסיף את בחירת הריחות שלך זה נהדר לשולחן הקפה, שולחן האוכל, שולחן הפטיו או לקחת קמפינג או על פיקניקים. הלהבה מהבהבת ונותנת לך תחושה לשבת סביב מדורה בסלון שלך. הלהבה מהבהבת ונותנת לך תחושה לשבת סביב מדורה בסלון שלך. ישיבה ליד אש ובהה בה מרגיעה אותך, מורידה את לחץ הדם שלך ומגדילה את המלטונין שלך שעוזר לך לישון בלילה. הוא שורף שפשוף אלכוהול כשעה ונבדק מאוד נקי. ישיבה ליד אש ובהה בה מרגיעה אותך, מורידה את לחץ הדם שלך ומגדילה את המלטונין שלך שעוזר לך לישון בלילה. קל משקל ונייד לקחת איתך לפיקניק או לחניון. הלהבה מהבהבת ונותנת לך תחושה לשבת סביב מדורה בסלון שלך. זה עשן, פיח וריח חופשי ובניגוד לנר כשכבה שום עשן לא יוצא. רעיון מתנה נהדר! צבעים רבים לבחירה כדי להתאים לחלל שלך ולסגנון שלך. האח המקורה Reti Fire יוצר אווירה נעימה ומרגיעה והיא נהדרת לשולחן הקפה, שולחן האוכל, שולחן הפטיו או לקחת קמפינג או על פיקניקים. הוא עשוי מפלדת אל חלד ובעל עיצוב מבודד ואקום קיר כפול שמונע מהתחתית והצדדים להתחמם. זה נהדר לצליית מרשמלו ולהכנת חברות. הוא שורף שפשוף אלכוהול כשעה ונבדק מאוד נקי. זה נהדר לשולחן הקפה, שולחן האוכל, שולחן הפטיו או לקחת קמפינג או על פיקניקים. בהה באש מרגיע אותך, מוריד את לחץ הדם שלך ומגביר את המלטונין שלך שעוזר לך לישון בלילה. קל משקל ונייד לקחת איתך לפיקניק או לחניון. זה עשן, פיח וריח חופשי ובניגוד לנר כשכבה שום עשן לא יוצא.

הצעות טובות..